Managesite (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Content management
hy: Պարունակության կառավարում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Left
hy: Ձախ

en: Edit category
hy: Խմբագրել կատեգորիան
