Managesite (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Item
lt: Elementas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Content management
lt: Turinio valdymas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Page
lt: Puslapis

en: Administer content
lt: Administruoti turinį

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Add menu item
lt: Pridėti meniu elementą

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Permission
lt: Leidimai

en: Create Content
lt: Kurti Turinį

en: New category
lt: Nauja kategorija

en: Are you sure you want to remove this item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją
