Managesite (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Item
ru: Элемент

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Add category
ru: Добавить категорию

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Region
ru: Область

en: Configure
ru: Настроить

en: Options
ru: Настройки

en: Content management
ru: Управление содержимым

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Add block
ru: Добавить блок

en: Page
ru: Страница

en: Creation date
ru: Дата создания

en: Administer content
ru: Управление материалами

en: Create content
ru: Добавить материал

en: Add menu item
ru: Добавить пункт меню

en: Configure block
ru: Настроить блок

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Permission
ru: Право доступа

en: Create Content
ru: Создать содержимое

en: Edit node
ru: Редактировать материал

en: Delete node
ru: Удалить материал

en: New category
ru: Новая категория

en: Are you sure you want to remove this item?
ru: Вы действительно хотите удалить данный элемент?

en: Edit category
ru: Редактировать категорию

en: Are you sure you want to remove this block?
ru: Удалить этот блок?

en: Remove block
ru: Удалить блок
