Managing News (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Search
az: Axtarış

en: Feed
az: Nəticə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Map
az: Xəritə

en: Log out
az: Çıxış

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: Print
az: Çap et

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Installing @drupal
az: @drupal quraşdırılır

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Book page
az: Kitab səhifəsi
