Manifest user lists (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Add
ar: إضافة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Other
ar: آخر

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: User roles
ar: أدوار المستخدم

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ar: يمكن أن يحتوي الاسم المقروء من طرف الجهاز على أحرف لاتينية صغيرة وأرقام وشرطات سفلية فقط.
