Manifest user lists (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Add
ro: Adaugă

en: Roles
ro: Roluri

en: Other
ro: Altele

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Numele lizibil de computer poate conţine doar litere mici, numere şi liniuţe de subliniere (underscores).
