Marinelli (6.x-2.95) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: By
it: Da

en:  - Posted on
it:  - Pubblicato il

en: More
it: Altro

en: Tags
it: Etichette

en: Categories
it: Categorie

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Show descriptions
it: Mostra descrizioni

en: Expand layout to include descriptions.
it: Espandi il layout per includere le descrizioni.

en: Hide descriptions
it: Nascondi le descrizioni

en: Compress layout by hiding descriptions.
it: Comprimi il layout nascondendo le descrizioni.
