Marketplace (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (116 entries)

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Payer
nl: Betaler

en: Transactions
nl: Transacties

en: yes
nl: ja

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: Purchaser
nl: Koper

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Icon
nl: Pictogram

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: no
nl: nee

en: Income
nl: Inkomsten

en: Amount
nl: Bedrag

en: invoice
nl: factuur

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: before
nl: vantevoren

en: Change
nl: Wijzigen

en: Receipts
nl: Kwitanties

en: Balance
nl: Balans

en: Are you sure you want to delete this transaction?
nl: Weet u zeker van dat u deze transactie wilt verwijderen?

en: Member
nl: Lid

en: Currencies
nl: Valuta's

en: Rating
nl: Waardering

en: Transaction list
nl: Transactie lijst

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Currency name
nl: Valutanaam

en: Minimum number of words to describe a transaction
nl: Minimum aantal woorden om een transactie te omschrijven

en: This site could be better if you can get members to take a few seconds more to describe the transaction in more detail. It will also make the transaction easier to categorise, and easier for the participants to remember. Suggested value is 4.
nl: Deze website wordt beter als u de leden kan motiveren om een paar seconden meer uitrekken om de transactie goed te omschrijven. Het zorgt er ook voor dat de transactie beter is te categoriseren en voor de deelnemers gemakkelijker te herinneren. Standaardwaarde: 4.

en: On the new transaction form, in what order should the members be listed?
nl: Op een nieuw transactieformulier, in welke volgorde zouden leden genoemd moeten worden.

en: Minimum number of words must be a positive integer
nl: Minimaal aantal woorden moet een positief geheel getal zijn.

en: Currency subdivision
nl: Valuta opdeling

en: integer
nl: geheel getal

en: quarters (of an hour)
nl: kwartieren (van een uur)

en: hundredths (two decimal places)
nl: Honderdsten (twee decimale plaatsen)

en: Maximum Balance
nl: Maximaal Balans saldo

en: Minimum Balance
nl: Minimaal Balans saldo

en: Minimum balance must not be larger than 0
nl: Minimum balans saldo moet niet groter zijn dan nul

en: You must have more than one rating, or leave the field blank to disable the rating system
nl: Verstrek meer dan een beoordelingsmogelijkheid, of laat dit veld leeg zodat het beoordelingssysteem niet gebruikt wordt.

en: @function was asked to create a transaction with negative value: @value
nl: @function is gevraagd een transactie te maken met een negatieve waarde: @value

en: Expenditure
nl: Uitgaven

en: Transaction has been rejected as it would take !username below the minimum balance of !quantity
nl: Transactie is geweigerd omdat het !username beneden het minimum balans saldo van !quantity zou brengen.

en: Transaction has been rejected as it would take !username above the maximum balance of !quantity
nl: Transactie is geweigerd omdat het !username boven het maximum balans saldo van !quantity zou brengen.

en: Maximum balance must be an integer larger than zero and minimum balance
nl: Maximum balans saldo moet een geheel getal zijn groter dan nul en groter dan het minimum balans saldo

en: With Whom?
nl: Met wie?

en: This page allows you to import users' balances and gross incomes for users already on the system. To import users, see the !import_user module.
nl: Op deze pagina kunnen gebruikers balanssaldi en bruto inkomen importeren van gebruikers die al in het systeem zitten. Zie de !import_user module om gebruikers te importeren.

en: to import balances you need a balancing account. Specify the account number at !admin/marketplace
nl: Om balanssaldi te importeren heeft u een balansaccount nodig. Specificeer het accountnummer op !admin/marketplace

en: balance (second item) on row @num is not an integer
nl: Balans (tweede item) op rij @rownum is geen geheel getal

en: gross income (third item) on row @rownum must be a positive integer
nl: Bruto inkomen (derde item) op rij @rownum moet een positief geheel getal zijn

en: gross income (third item) on row @rownum cannot be less than 0
nl: Bruto inkomen (derde item) op rij @rownum kan  niet kleiner dan 0(nul) zijn.

en: Carried Forward
nl: Transport naar voren

en: The description on row @rownum is more than 128 characters
nl: De beschrijving in de rij @rownum is meer dan 128 karakters

en: Import Tools
nl: Import gereedschap

en: Import Balances
nl: Importeer balansen

en: Import Offers
nl: Importeer aanbiedingen

en: Import Wants
nl: Importeer gevraagd

en: Payer exceptions
nl: betalingsuitzonderingen

en: Select the accounts you DON'T want to be billed. Use CTRL click to select more than one.
nl: Selecteer de accounts die u NIET wilt belasten. gebruik CRTL-klik om meer dan een account te selecteren.

en: Select the one account to which all the transactions will flow.
nl: Selecteer een account waar alle transacties aan gedaan worden

en: How much should be taken from each account?
nl: Hoeveel moet er van elk account afgehaald worden?

en: Generate transactions
nl: Genereer transacties

en: Payees
nl: Diegene die betaald worden

en: Select the accounts you want to be paid. Use CTRL click to select more than one.
nl: Selecteer de accounts die u wilt betalen, gebruik CRTL-klik om meer dan een account te selecteren.

en: Select the one account from which all the transactions will flow.
nl: Selecteer een account waarvan alle transacties worden uitgevoerd.

en: How much should be paid into each account?
nl: Hoeveel moet er betaald worden in elk account?

en: One-to-many multipay of @amount: @description
nl: Een-naar-meer multibetaling of @amount: @description

en: Many-to-one
nl: Veel-op-een

en: collect an arbitrary amount from most accounts
nl: neem een willekeurige hoeveelheid van bijna alle accounts

en: One-to-many
nl: Een-op-veel

en: payout an arbitary amount to a few people
nl: Betaal een willekeurige hoeveelheid aan een paar personen.

en: Defines two contentTypes which are created and edited by each user and which are presented as a directory categorised using taxonomy.
nl: Defineerd twee contentTypen die gemaakt en bewerkt zijn door elke gebruiker en die worden getoond als een gecategoriserde lijst met behulp van de taxonomie

en: An entry in the @type directory.
nl: Een entiteit in de @type directorie

en: N.B. It is also possible to disable the node body for offers and wants. See !link
nl: N.B. Het is ook mogelijk om het grote omschrijvingsgedeelte uit te zetten voor de aanbod en vraag advertenties. Zie !link

en: Create Transactions involving multiple users to or from one account
nl: Maakt transacties met meerdere gebruikers van of aan een rekening

en: Offers and wants directory entries, created by members
nl: Aanbod & gevraagd verzoeken, gemaakt door leden

en: Skill or service
nl: Vaardigheid of dienst

en: Latest %1 offers
nl: Laatste %1 aanbiedingen

en: Latest directory entries
nl: Laatste directory toevoegingen

en: There are no entries in this category
nl: Er zijn geen leden van de categorie

en: Posted on
nl: Geplaatst op

en: There are no offers in this category
nl: Er zijn geen aanbiedingen in deze categorie

en: There are no wants in this category
nl: Er zijn geen verzoeken in deze categorie

en: Completer
nl: Uitvoerder

en: Money flows between users.
nl: Geldstroom tussen de gebruikers

en: The user id who spent currency in the transaction.
nl: De gebruikers-ID  die geld uitgaf in de transactie.

en: Show only transactions where the current user paid
nl: Toon alleen transacties waar de huidige gebruiker betaalde

en: The user who spent currency in the transaction.
nl: De gebruiker die geld uitgaf in de transactie

en: The user id who received currency in the transaction.
nl: De gebruikers-ID die geld ontving in de transactie

en: Show only transactions where the current user was paid
nl: Toon alleen transacties waar de huidige gebruiker betaald is.

en: The user who received currency in the transaction.
nl: De gebruiker die geld ontving in deze transactie.

en: Quality of the transaction according to the payer
nl: De kwaliteit van de transactie volgens de opdrachtgever

en: Number of units of currency transferred
nl: Aantal eenheden van de valuta overgemaakt

en: The currency that the transaction was conducted in
nl: De valuta die gebruikt werd voor de transactie

en: User Balance
nl: Balans saldo gebruiker

en: Balances of users.
nl: Balanssaldi van gebruikers

en: The user's total cleared income minus total cleared expenditure
nl: Het verschil tussen verdiensten en bestedingen van de gebruiker

en: Pending Balance
nl: Balans saldo in afwachting

en: The user's total cleared income ever
nl: Het totaal van de gebruikers verdiende inkomsten ooit

en: There are no transactions in the system yet
nl: Er zijn nog geen transacties in het systeem

en: There are no transactions to complete
nl: Er zijn geen transacties to voltooien

en: Link this field to its user, the seller's profile
nl: Link dit veld aan zijn gebruiker, het verkopers profiel

en: Link this field to its user, the purchaser's profile
nl: Link dit veld aan zijn gebruiker, het kopers profiel

en: This is a @good not a @service
nl: Dit is een @good en geen @service

en: This is paid for with official currency
nl: Dit wordt betaald met echt geld

en: Offer
nl: Aanbieding

en: Product or service you want to sell
nl: Product of dienst die u wilt verkopen

en: Product or service you want to buy
nl: Product of dienst die u wilt kopen
