Marketplace (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Payer
ar: دافع

en: Type
ar: النوع

en: yes
ar: نعم

en: Description
ar: الوصف

en: Purchaser
ar: مشتري

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Icon
ar: أيقونة

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: no
ar: لا

en: Details
ar: التفاصيل

en: Amount
ar: المبلغ

en: Owner
ar: المالك

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Change
ar: تغيير

en: Is the logged in user
ar: هو المستخدم المسجَّل دخوله

en: Posted on
ar: مرسل في
