Marketplace (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (39 entries)

en: title
es: título

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Payer
es: Pagador

en: Transactions
es: Transacciones

en: Type
es: Tipo

en: yes
es: sí

en: Description
es: Descripción

en: Currency
es: Moneda

en: Purchaser
es: Comprador

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Category
es: Categoría

en: Name
es: Nombre

en: categories
es: categorías

en: Icon
es: Icono

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Details
es: Detalles

en: Income
es: Ingresos

en: Amount
es: Cantidad

en: invoice
es: factura

en: Owner
es: Propietario

en: Recipient
es: Destinatario

en: Change
es: Cambiar

en: Receipts
es: Recibos

en: Balance
es: Saldo

en: Are you sure you want to delete this transaction?
es: ¿Está seguro que desea borrar esta transacción?

en: Member
es: Miembro

en: Currencies
es: Monedas

en: Rating
es: Votación

en: Maintenance
es: Mantenimiento

en: Is the logged in user
es: Es el usuario identificado

en: Currency name
es: Nombre de la moneda

en: integer
es: integral

en: Posted on
es: Publicado el

en: Offer
es: Oferta
