Markup (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Markup
ar: ترميز

en: None
ar: لا شيء

en: View
ar: عرض

en: Fields
ar: الحقول

en: Code
ar: الكود

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Attempt to update field %label failed: %message.
ar: فشل محاولة تحديث الحقل %label : %message.
