Media: YouTube (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Yes
lt: Taip

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Category
lt: Kategorija

en: Duration
lt: Laikas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.
