MediaFront (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Next
hu: Következő

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Preset Name
hu: Előbeállítás neve

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
hu: %name beállítás biztosan törölhető?

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Theme
hu: Smink

en: <none>
hu: < nincs >

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Code
hu: Kód

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Logo URL
hu: Logó webcíme

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Template
hu: Sablon

en: Image Settings
hu: Kép beállítások

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Other Settings
hu: Egyéb beállítások

en: Player Width
hu: Lejátszó szélessége

en: export
hu: exportálás

en: Node Id
hu: Tartalomazonosító

en: Add a new tag.
hu: Új címke hozzáadása.

en: Returns a vote.
hu: Visszatér egy szavazattal.

en: The value of the vote.
hu: A szavazat értéke.

en: Submit a new vote.
hu: Új szavazat leadása.

en: The type of content which you are deleting.
hu: A törlés alatt álló tartalom típusa.

en: Delete a vote.
hu: Szavazat törlése.

en: Provides a voting service.
hu: Szavazási szolgáltatást nyújt.

en: Provides support for the Audio module
hu: Támogatást nyújt az <em>Audio</em> modulhoz

en: Provides media tagging support
hu: Címkézési lehetőséget biztosít

en: Save Preset
hu: Beállítás mentése

en: Export Preset
hu: Beállítás exportálása

en: Auto Start
hu: Automatikus indítás

en: Player Settings
hu: Lejátszó beállításai

en: Media Settings
hu: Médiabeállítások

en: Node Settings
hu: Tartalom beállításai

en: Controller Settings
hu: Vezérlő beállításai

en: Show Controller
hu: Vezérlő megjelenítése

en: Controller Only
hu: Csak a vezérlő

en: Voter Settings
hu: Szavazás beállításai

en: Logo Settings
hu: Logó beállításai

en: Logo Position
hu: Logó elhelyezkedése

en: Enter the location of your logo.
hu: A logó elhelyezkedésének megadása.

en: Upper Right
hu: Jobb felső

en: Lower Right
hu: Jobb alsó

en: Lower Left
hu: Bal alsó

en: Upper Left
hu: Bal felső

en: Logo Maximum Width
hu: Logó megengedett szélessége

en: Logo Maximum Height
hu: Logó megengedett magassága

en: MediaFront : Players
hu: MediaFront: lejátszók

en: MediaFront : Plugins
hu: MediaFront : beépülők

en: Provides Amazon S3 support for the MediaFront module
hu: Amazon S3 támogatást nyújt a <em>MediaFront</em> modul számára

en: Provides media statistics to the MediaFront module such as play counter.
hu: Statisztikákat nyújt a <em>MediaFront</em> modul részére, mint amilyen a lejátszások számlálása.

en: Original Image
hu: Eredeti kép
