MediaFront (6.x-1.5) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Preset Name
uk: Назва набору правил

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити шаблон %name?

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Theme
uk: Тема

en: <none>
uk: <нічого>

en: Introduction
uk: Вступ

en: Code
uk: Код

en: Loop
uk: Цикл

en: Logo URL
uk: URL логотипу

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Template
uk: Шаблон

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Services - services
uk: Сервіси:

en: Other Settings
uk: Інші параметри

en: Player Width
uk: Ширина плеєра

en: Player Height
uk: Висота плеєра

en: export
uk: експорт

en: Playlist Settings
uk: Налаштувати плейлист

en: Save Preset
uk: Зберегти установки

en: Auto Start
uk: Автостарт

en: Media Player
uk: Програвач

en: Scroll Mode
uk: Режим гортання

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Original Image
uk: Оригінальне зображення
