Membership list (6.x-1.0-unstable1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Other
ar: آخر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›
