Membership list (6.x-1.0-unstable1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Other
lt: Kiti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Received
lt: Gauta
