Membership list (6.x-1.0-unstable2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Submit
ar: إضافة

en: List
ar: لائحة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: All
ar: الكل

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Features
ar: الخصائص

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ar: تم إرسال تعليمات إضافية إلى عنوان بريدك الإلكتروني.
