Membership list (6.x-1.0-unstable2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Submit
az: Təqdim

en: List
az: Siyahı

en: All
az: Hammısı

en: State
az: Dövlət
