Membership list (6.x-1.0-unstable2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: List
ne: सूचि

en: All
ne: सबै

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना
