Membership list (6.x-1.0-unstable1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: delete
az: sil

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Other
az: Digər
