Membership list (6.x-1.0-unstable1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: delete
id: hapus

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: view
id: tampilan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Preview
id: Pratinjau

en: View
id: Lihat

en: Other
id: Lainnya

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: All members
id: Semua anggota
