Menu Export/Import (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Path
ml: വഴി
