Menu Minipanels (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: None
sk: Žiadne

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Static
sk: Statický

en: Red
sk: Červená

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Relative
sk: Relatívne

en: Green
sk: Zelená

en: Target
sk: Cieľ

en: Effect
sk: Efekt

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Style name
sk: Názov štýlu
