Menu Minipanels (6.x-1.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: None
gu: એકે નહિ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Effect
gu: અસર

en: Style name
gu: શૈલીનુ નામ
