Menu Minipanels (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: None
lt: Joks

en: Container
lt: Konteineris

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Red
lt: Raudona

en: Green
lt: Žalia

en: Effect
lt: Efektas

en: Light
lt: Šviesi

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: Dark
lt: Tamsiai
