MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Role
hy: Դեր

en: Save content type
hy: Բովանդակության տեսակը պահպանել
