MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Active
ne: सक्रिय
