MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Role
lt: Rolė

en: Pending
lt: Laukiama

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Javascript Choice Form
lt: Javascript pasirinkimo forma

en: Unconfirmed
lt: Nepatvirtinta
