MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (6.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: edit
az: redaktə et
