MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (6.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Types
he: סוגים

en: edit
he: עריכה

en: Views
he: היבטים

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Date API
he: API לתאריך

en: Permissions
he: הרשאות

en: Availability
he: זמינות

en: Save content type
he: שמירת סוג התוכן

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Available
he: זמין

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Undated
he: לא מתוארך

en: Confirmed
he: מאושר

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של שם משתמש

en: Javascript Choice Form
he: טופס בחירה ב-Javascript

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
he: אם ברצונך לאמת סוגי פריטי תוכן מסוימים, בחר אותם; אם אין אף אחד בחור, כל פריטי התוכן יעברו בהצלחה.

en: Add more items
he: הוסף פריטים נוספים
