Messaging (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Date
lt: Data

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Mail
lt: Paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: From
lt: Nuo

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: System
lt: Sistema

en: Send
lt: Siųsti

en: General
lt: Bendras

en: Method
lt: Būdas

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Private message
lt: Privati žinutė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: Simple
lt: Paprastas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Send method
lt: Siuntimo metodas

en: Limits for queue processing
lt: Eilės proceso limitai

en: These are the limits for each cron run on queue processing. The process will stop when it first meets any of them. Set to 0 for no limit.
lt: Čia yra limitai kiekvienam cron veikimui eilės vykdyme. Procesas sustos kai pasieks bet kurį iš jų. Nustatykite 0 jei nieko neribosite.

en: Number of messages sent
lt: Išsiųstų pranešimų kiekis

en: Time (seconds)
lt: Laikas (sekundėmis)

en: Time (% of cron time)
lt: Laikas (% cron veikimo laiko)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
lt: Maksimalus procentas cron veikimo laiko kurį galima naudoti.

en: Messaging settings
lt: Žinučių nuostatos
