Microblog (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो
