Microblog (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: content
ca: contingut

en: Replies
ca: Respostes

en: view
ca: mostra

en: RSS - blogs
ca: RSS - blocs

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: The post could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'enviament.
