Microblog (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: content
tr: içerik

en: Replies
tr: Yanıtlar

en: view
tr: görüntüle

en: RSS - blogs
tr: RSS - ağ günlükleri

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: Timeline
tr: Timeline (Zaman Şeridi)

en: @type: updated %title.
tr: @type: %title güncellendi.

en: @type: added %title.
tr: @type: %title eklendi.

en: @type %title has been created.
tr: %title başlıklı @type içeriği oluşturuldu.

en: @type %title has been updated.
tr: %title başlıklı @type içeriği güncellendi.

en: The post could not be saved.
tr: Gönderi kaydedilemedi.

en: Following
tr: İzleniyor

en: Followers
tr: İzleyenler
