Migrate (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
