Migrate (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
