Migrate (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Export
hu: Exportálás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: <none>
hu: < nincs >

en: User
hu: Felhasználó

en: Imported
hu: Importált

en: Separator
hu: Elválasztó

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Submit changes
hu: Változtatások mentése

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Role
hu: Szerepkör

en: Destination
hu: Cél

en: Node: Published
hu: Tartalom: Közzétett

en: Clear
hu: Törlés

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: Run
hu: Futás

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: Settings saved
hu: A beállítások mentése megtörtént

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Node: Teaser
hu: Tartalom: bevezető

en: Ignore missing advanced help module
hu: A hiányzó <em>Advanced help</em> modul mellőzése

en: Taxonomy Term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Unimported
hu: Nincs importálva

en: Last imported
hu: Legutóbb importált

en: Source IDs
hu: Forrás azonosítók

en: Total rows
hu: Sorok összesen
