Migrate (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Development
id: Pengembangan

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Add
id: Tambah

en: <none>
id: <nihil>

en: User
id: Pengguna

en: Separator
id: Pemisah

en: View arguments
id: Argumen view

en: Submit changes
id: Kirim perubahan

en: Comment
id: Komentar

en: N/A
id: T/T

en: Role
id: Peran

en: Destination
id: Tujuan

en: Clear
id: Bersihkan

en: Migrate
id: Migrasi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Taxonomy Term
id: Istilah Taksonomi

en: Source IDs
id: ID sumber

en: Total rows
id: Total baris
