Migrate (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Add
lt: Pridėti

en: <none>
lt: -joks-

en: User
lt: Narys

en: Separator
lt: Skirtukas

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Submit changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Comment
lt: Komentaras

en: N/A
lt: N/D

en: Role
lt: Rolė

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Dashboard
lt: Darbastalis
