Migrate (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Development
ar: التطوير

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Add
ar: إضافة

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: User
ar: المستخدم

en: Separator
ar: فاصل

en: Comment
ar: التعليق

en: N/A
ar: غير موجود

en: Role
ar: الدور

en: Destination
ar: الوجهة

en: Clear
ar: مسح

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Source IDs
ar: معرفات المصدر
