Migrate (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Development
fa: توسعه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Add
fa: افزودن

en: <none>
fa: <هیچ>

en: User
fa: کاربر

en: Separator
fa: جداکننده

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Submit changes
fa: ذخیره‌ی تغییرات

en: Comment
fa: دیدگاه

en: N/A
fa: هیچ

en: Role
fa: نقش

en: Destination
fa: مقصد

en: Node: Published
fa: گره : منتشر شده

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Node: Sticky at top of lists
fa: محتوا: ماندگار در بالای فهرست‌ها

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Ignore missing advanced help module
fa: چشم‌پوشی از نبود ماژول راهنمای پیشرفته
