Migrate (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Development
ja: 開発

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Add
ja: 追加

en: <none>
ja: <なし>

en: User
ja: ユーザー

en: Imported
ja: インポート済

en: Separator
ja: セパレーター

en: View arguments
ja: ビューの引数

en: Submit changes
ja: 変更を送信

en: Comment
ja: コメント

en: Role
ja: 役割

en: Destination
ja: 行き先

en: Clear
ja: クリアー

en: Migrate
ja: 移行

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Export data
ja: エクスポートデータ

en: Execute
ja: 実行

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Ignore missing advanced help module
ja: Advanced Helpモジュールが有効でないのを無視

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム

en: Total rows
ja: 総行数
