Migrate (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Development
ne: विकास

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Clear
ne: सफा

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
