Migrate (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Development
he: פיתוח

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Add
he: הוספה

en: <none>
he: <ללא>

en: User
he: משתמש

en: Separator
he: מפריד

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Submit changes
he: הכנס שינויים

en: Comment
he: תגובה

en: N/A
he: -ללא-

en: Role
he: תפקיד

en: Destination
he: יעד

en: Clear
he: ניקוי

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Source field
he: שדה המקור

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Execute
he: ביצוע

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Ignore missing advanced help module
he: התעלם מכך שמודול עזרה מתקדמת חסר

en: Last imported
he: יבוא אחרון
