Migrate Extras (6.x-2.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Development
ne: विकास

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प
