Migrate Extras (6.x-2.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Development
id: Pengembangan

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Date
id: Tanggal

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: group
id: grup

en: Features
id: Fitur

en: Date range
id: Rentang tanggal
