Migrate Extras (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Date range
ar: مجال التاريخ
