Migrate Extras (6.x-2.5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: Date
it: Data

en: group
it: gruppo

en: Date range
it: Intervallo date

en: Message ID
it: ID Messaggio

en: Datetime
it: Data e ora
