Migrate Extras (6.x-2.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: group
lt: grupė

en: Message ID
lt: Žinutės ID
