Mime Mail (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: error
ar: خطأ

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: action
ar: إجراء

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: The subject of the message.
ar: موضوع الرسالة.

en: Drupal
ar: دروبال

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Key
ar: المفتاح

en: rules
ar: القواعد

en: Cannot use %author token in this context.
ar: لا يمكن استخدام %author في هذا السياق.

en: Sender name
ar: اسم المرسل

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
ar: عنوان البريد الإلكتروني الذي يجب إرسال الرسالة إليه أو استخدام [node:author:mail], [comment:author:mail]، إلخ. إذا أردت إرسال بريد إلى مؤلف المشاركة الأصلية.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
ar: الرجاء إدخال عنوان بريد إلكتروني صحيح أو استخدام رمز مميز للبريد الإلكتروني مثل %author.

en: Send HTML e-mail
ar: إرسال بريد إلكتروني HTML
